#temizliğinsırı


SEBA Kimya'nın çatı markası olan SIR, 1989 yılında, İstanbul Rami ‘de 40m2'lik bir üretim alanında, krem deterjan, sıvı bulaşık deterjanı,çamaşır suyu ve çamaşır sodası ürünleri üretilerek, ilk defa tüketicileri ile buluştu. SEBA Kimya, 1995 yılında G.O.Paşa Sanayi Sitesinde, kendisine ait bir fabrika kurarak "SIR" markasını çatı marka olarak konumlandırdı ve portföyünü genişletti. 1997 yılında ise marketlere yönelik SIR markasıyla küçük ambalajlı ürünlerin üretimine geçerek, ülke çapında bayilikler verdi. Tüketicileri tarafından yoğun ilgi ve beğeni ile karşılaşan Sır markalı ürünler, SEBA Kimya'nın 2005 yılında Tuzla Kimyacılar Organize Sanayi Bölgesinde, son teknoloji ekipmanlar ile kurduğu yeni fabrikasına taşınmasını sağladı. Burada dünyadaki son trendleri takip ederek, SIR markası global kimliğine kavuştu ve Balkanlara ilk ihracatını yapmaya başladı.
2013 yılında ise SIR, Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından “En çok beğenilen ve tercih edilen markalardan biri” olarak seçildi. Günümüzde SIR, Türkiye’de FMCG alanında bilinen bir marka olmasının yanında, dünyada 40’ı aşkın ülkede, en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başarmıştır.

 

Misyonumuz

Seba Kimya olarak, ev temizlik ve kişisel bakım ürünleri sektöründe yenilikçi ve tüketicilerin yaşamını kolaylaştıran ve kullanımından memnuniyet duyan ürünler üreterek, hissedarlarının, çalışanlarının ve müşterilerinin mutluluk ve gurur duyduğu, karlı ve sürdürülebilir bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

%100 yerli sermaye ile kurulan ve yönetilen bir Türk firması ve markası olarak, çevreye ve insan sağlığına saygılı ürünler üreterek,dünya çapında tüketiciler tarafından tercih edilen, beğenilen ve sevilen bir marka olmak en büyük hedefimizdir.

Değerlerimiz

• Kalite,
• Güvenilirlik
• Şeffaflık
• Sadakati,sevgiyi,saygıyı, çalışan ve müşteri ilişkilerinde önde tutmak
• Hukuka,bireye,topluma ve çevreye saygılı olmak • Teknoloji ve dünyadaki yeniliklere açık olmak.


 

Seba Kimya ürünleriyle ilgili şikayet veya öneri dilediğiniz zaman ile bize iletebilirsiniz.
Ücretsiz Tüketici Danışma Hattı: 0800 2617304